Krzesła biurowe

Krzesła biurowe obrotowe stanowią niezbędne narzędzie do efektywnej i wygodnej pracy przy komputerze, przy dokumentach, projektach oraz przy innych czynnościach na stanowisku pracy.

Wszędzie tam gdzie pracownik potrzebuje ergonomicznego oparcia i komfortowego siedziska pojawia się konieczność wyboru właściwego producenta a następnie konkretnego modelu krzesła i tutaj z pomocą przychodzi nasza szeroka oferta połączona z długoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdują się dwaj Polscy producenci – Nowy Styl oraz ProfiM. Obydwie marki cieszą się dużą popularnością oraz dobrymi, solidnymi produktami.

Wszystkie modele w poniższych grupach mają podane ceny netto, od których zaczyna się wycena, gdyż każde krzesło czy fotel biurowy posiada szereg dodatkowych elementów takich jak rodzaj stelaża, podłokietniki, rodzaj i kolor tapicerki do wyboru.
krzesła biurowe katowice Nowy stylkrzesła biurowe śląsk profim

Krzesła biurowe profiM

Krzesła pracownicze marki profiM cechuje bardzo nowoczesny design podążający za nowoczesnymi trendami i modą. Genialnie uchwycone kąty, wybitna stylistyka i bardzo dobrej jakości tkaniny obiciowe.

Krzesła biurowe Nowy Styl

Nowy Styl cechuje szeroka popularność każdego z modeli krzeseł pracowniczych. Czy to w bankach, w urzędach czy też w innych instytucjach można natknąć się na krzesła biurowe właśnie tego producenta.

Ogromny wybór tkanin oraz wzorów wykończeń

Wybierz ramę czyli tak naprawdę kolor stelaża. Z reguły to zawsze są trzy kolory: czarny, aluminium i chromowy. Następnie wybierze rodzaj tkaniny. Może to być tkanina podstawowa lub każda następna w kolejnych grupach cenowych aż do wysokiej jakości skórzanych obić.

Do tego wszystkiego dołóż odpowiedni mechanizm oparcia, regulowane podłokietniki i wybierz kółka do właściwej powierzchni. Pozostanie tylko cieszyć się dobrym wyborem i zacząć wygodnie pracować na nowym krześle już za kilka tygodni.

Odwiedź nasze biuro

Nasza oferta daje Tobie niezwykłe możliwości wyboru odpowiedniego produktu. Pamiętaj, aby nie ograniczać się do wyboru danego produktu patrząc tylko na zdjęcia producenta. Daj ponieść się fantazji i zaprojektuj jak ma wyglądać Twoje własne, osobiste siedzisko!

Sprawdź naszą ofertę na żywo!
Jeżeli jesteś z takich miast jak Katowice, Gliwice, Bielsko Biała, Tychy czy po prostu zamieszkujesz Śląsk odwiedź nasze biuro i wybierz tkaninę oraz wybarwienie do Twojego nowego krzesła.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia