Lady recepcyjne

Mamy do Państwa dyspozycji aż 12 systemów mebli do recepcji, dzięki czemu możemy zaproponować odpowiedni produkt każdemu Klientowi.

Nasze lady recepcyjne są odpowiednie na każdy przewidziany budżet. Dysponujemy tańszymi produktami gdzie budżet jest ograniczony. Dla bardziej wymagających udostępniamy również produkty z wyższej półki. Ceny zostały zaprezentowane wewnątrz każdego kategorii, dzięki czemu cały czas macie Państwo kontrolę na wybieranymi produktami.

O szczegóły zapytaj Doradcę w naszym biurze lub złóż zapytanie drogą mailową.

lady recepcyjne katowice mddmeble do recepcji svenbox

Linea

Meble z tej linii charakteryzują się minimalistyczną, prostą formą z efektem lekkości, potęgowanym umieszczonym nisko oświetleniem led.

Tera

Nowoczesne meble do recepcji z dużymi, ciężkimi elementami i oświetleniem nadającym lżejszej formy całej ladzie, która wpada w klimat „paleo”.

Btx

Ekonomiczna Lada Antrax składająca się biurek i nadstawek może tworzyć duże zestawy w ciekawej kolorystyce.

Sven

Budżetowy system recepcyjny składający się z prostych elementów, które szybko można ze sobą połączyć i stworzyć elegancki mebel recepcyjny.

Ovo

Ten mebel przeznaczony jest do niewielkich pomieszczeń, w tym również biur obsługi klienta. Obniżony blat w kształcie owalu oferuje sporą przestrzeń roboczą.

Foro

Lada Foro wyróżnia się w naszej ofercie dzięki niezwykle ciekawej formie kubistycznej. Występuje aż w czterech różnych odcieniach kolorystycznych.

Valde

Wielomodułowy mebel łączący laminaty w stonowanych kolorach, szkło oraz aluminium. Lada wykorzystuje gładkie, okrągłe formy oraz efektowny połysk.

Zig-Zag

Nowoczesna dekoracja kreatywnego wnętrza dzięki szklanej ścianie z ledowym podświetleniem oraz geometrycznym wzorem.

Organic

Meble o komórkowym, organicznym designie, który jest zamknięty w nowoczesnej formie kubistycznej, wprowadzającej w nastrój odprężenia.

Wave

Jak sama nazwa wskazuje meble z tej serii inspirowane są formą fali, dzięki której stworzone lady są łagodne i spokojne w swojej stylistyce.

Kompletne wyposażenie biura i firmy

Wśród oferowanych przez naszą firmę mebli biurowych znajduje się szeroki wybór lad recepcyjnych. Znajdują one zastosowanie we wszystkich reprezentatywnych pomieszczeniach w firmach, instytucjach i budynkach użyteczności publicznej, pozwalając na profesjonalne wyposażenie recepcji czy sekretariatu. By uzupełnić naszą ofertę i zaproponować pełne wyposażenie wnętrz tego typu, proponujemy także zestawy krzeseł i ław, umożliwiających stworzenie wygodnej poczekalni. Dostępne w naszym asortymencie meble są zgodne z wymogami jakości oraz posiadają specjalne certyfikaty, przeznaczone dla wyposażenia narażonego na intensywne użytkowanie.

Proponowane przez nas lady recepcyjne tworzą wraz z poczekalniami wygodne miejsce dla klientów lub interesantów danego obiektu. Dbamy o to, by wszystkie oferowane rozwiązania były w stanie spełnić wymagania odnośnie ergonomii pracy oraz bezpieczeństwa.

Nie możesz się zdecydować?

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas a na pewno uzyskasz dodatkowe informacje oraz fachową pomoc w dokonaniu właściwego wyboru.
Jeżeli jesteś z takich miast jak Katowice, Gliwice, Bielsko Biała, Sosnowiec i okolice zaproś naszego Handlowca na wykonanie pomiaru i przygotowanie projektu.

Klienci poszukujący wersji ekonomicznej również znajdą coś dla siebie, np. lady Sven czy też lady Btx – są to meble spełniające swoje zadania, a przy tym dostępne w niskich cenach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji tanich lad, występujących w różnych stylach, wymiarach i wersjach kolorystycznych. Warto przejrzeć również naszą ofertę dotyczącą stołów konferencyjnych.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie
biuro@arcadia-meble.pl

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

    Szybki kontakt