Lady recepcyjne

Mamy do Państwa dyspozycji aż 12 systemów mebli do recepcji, dzięki czemu możemy zaproponować odpowiedni produkt każdemu Klientowi.

Nasze lady recepcyjne są odpowiednie na każdy przewidziany budżet. Dysponujemy tańszymi produktami gdzie budżet jest ograniczony. Dla bardziej wymagających udostępniamy również produkty z wyższej półki. Ceny zostały zaprezentowane wewnątrz każdego kategorii, dzięki czemu cały czas macie Państwo kontrolę na wybieranymi produktami.

O szczegóły zapytaj Doradcę w naszym biurze lub złóż zapytanie drogą mailową.

lady recepcyjne katowice mdd

Tera

Nowoczesne meble do recepcji z dużymi, ciężkimi elementami i oświetleniem nadającym lżejszej formy całej ladzie, która wpada w klimat „paleo”.

Linea

Meble z tej linii charakteryzują się minimalistyczną, prostą formą z efektem lekkości, potęgowanym umieszczonym nisko oświetleniem led.

Alpa

Majestatyczna w formie, elegancka i luksusowa lada recepcyjna z połyskującym frontem i podświetleniem led.

Organic

Meble o komórkowym, organicznym designie, który jest zamknięty w nowoczesnej formie kubistycznej, wprowadzającej w nastrój odprężenia.

Wave

Jak sama nazwa wskazuje meble z tej serii inspirowane są formą fali, dzięki której stworzone lady są łagodne i spokojne w swojej stylistyce.

Btx

Ekonomiczna Lada Antrax składająca się biurek i nadstawek może tworzyć duże zestawy w ciekawej kolorystyce.

Valde

Wielomodułowy mebel łączący laminaty w stonowanych kolorach, szkło oraz aluminium. Lada wykorzystuje gładkie, okrągłe formy oraz efektowny połysk.

Ovo

Ten mebel przeznaczony jest do niewielkich pomieszczeń, w tym również biur obsługi klienta. Obniżony blat w kształcie owalu oferuje sporą przestrzeń roboczą.

Foro

Lada Foro wyróżnia się w naszej ofercie dzięki niezwykle ciekawej formie kubistycznej. Występuje aż w czterech różnych odcieniach kolorystycznych.

Zig-Zag

Nowoczesna dekoracja kreatywnego wnętrza dzięki szklanej ścianie z ledowym podświetleniem oraz geometrycznym wzorem.

Kompletne wyposażenie biura i firmy

Wśród oferowanych przez naszą firmę mebli biurowych znajduje się szeroki wybór lad recepcyjnych. Znajdują one zastosowanie we wszystkich reprezentatywnych pomieszczeniach w firmach, instytucjach i budynkach użyteczności publicznej, pozwalając na profesjonalne wyposażenie recepcji czy sekretariatu. By uzupełnić naszą ofertę i zaproponować pełne wyposażenie wnętrz tego typu, proponujemy także zestawy krzeseł i ław, umożliwiających stworzenie wygodnej poczekalni. Dostępne w naszym asortymencie meble są zgodne z wymogami jakości oraz posiadają specjalne certyfikaty, przeznaczone dla wyposażenia narażonego na intensywne użytkowanie.

Proponowane przez nas lady recepcyjne tworzą wraz z poczekalniami wygodne miejsce dla klientów lub interesantów danego obiektu. Dbamy o to, by wszystkie oferowane rozwiązania były w stanie spełnić wymagania odnośnie ergonomii pracy oraz bezpieczeństwa.

Nie możesz się zdecydować?

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas a na pewno uzyskasz dodatkowe informacje oraz fachową pomoc w dokonaniu właściwego wyboru.
Jeżeli jesteś z takich miast jak Katowice, Gliwice, Bielsko Biała, Sosnowiec i okolice zaproś naszego Handlowca na wykonanie pomiaru i przygotowanie projektu.

Klienci poszukujący wersji ekonomicznej również znajdą coś dla siebie, np. lady Sven czy też lady Btx – są to meble spełniające swoje zadania, a przy tym dostępne w niskich cenach.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji tanich lad, występujących w różnych stylach, wymiarach i wersjach kolorystycznych. Warto przejrzeć również naszą ofertę dotyczącą stołów konferencyjnych.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia