Meble gabinetowe

W naszym portfolio wyróżniliśmy meble gabinetowe w postaci sześciu głównych linii meblowych. Jesteśmy przekonani, że spośród tych systemów każdy Dyrektor, Manager czy Prezes jest w stanie wybrać coś dla swojego gabinetu czy biura i uczynić swoją pracę zdecydowanie przyjemniejszą i bardziej wydajną.

Jeżeli bedą Państwo mieli jakieś wątpliwości nasi doświadczeni Handlowcy z pewnością szybko i przede wszystkim fachowo doradzą i wskażą jaki rodzaj mebli oraz jakie biurko do gabinetu wybrać do wymaganej specyfiki pracy.
Zachęcamy do kontaktu!

logo mddlogo antrax

Mito

Bardzo eleganckie meble gabinetowe, które dają możliwość stworzenia reprezentatywnego i funkcjonalnego miejsca pracy.

Quando

Minimalistyczne zestawienie, które idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jest funkcjonalnym rozwiązaniem, a przy tym także stylowym.

Status

Połączenie klasycznego stylu z nowoczesnym designem, niezwykle starannie wykonane meble z najlepszych materiałów.

Viga

Drewniane, reprezentacyjne biurka do gabinetu Dyrektora czy Prezesa dostępne wraz z kontenerkiem lub z szafką managerską.

Signat

Biurka gabinetowe SIGNAT na metalowych stelażach. Niezwykle ciekawa forma i bardzo dobra cena. Do wyboru w pięknej kolorystyce. Sprawdź ofertę!

Kinetik

Biurka, które świetnie wpasują się do Kancelarii adwokackiej czy też notarialnej. Eleganckie i wygodne do pracy i przyjmowania petentów.

Gwarancja, komfort i wygoda

W tym dziale mogą Państwo obejrzeć przykłady mebli gabinetowych, niezastąpionych w miejscach pracy kierowników i menedżerów w każdym przedsiębiorstwie. Prezentujemy wiele zestawów w różnych stylach i kolorystyce. Stanowią doskonałe wyposażenie łączące w sobie nowoczesność i elegancję, dzięki czemu pozwalają na stworzenie gustownej aranżacji. Zapewniają dużo przestrzeni roboczej, co wpływa na wygodę pracy. Są ergonomiczne, funkcjonalne i wyjątkowo trwałe, dzięki wykonaniu z najlepszych gatunkowo materiałów. Wykorzystują najlepsze rozwiązania, wpływające na komfort ich użytkowania.

meble gabinetowe katowice


Pracujemy na terenie całego kraju

Swoje działania i sprzedaż kierujemy na całą Polskę dzięki temu, że mamy doświadczenie w wysyłkowej formie realizacji zamówień. Kiedyś Katowice, później Śląsk, teraz cały kraj a już wkrótce rozszerzymy swoją aktywność na teren Unii Europejskiej. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez nasz formularz kontaktowy lub też telefonicznie, bezpośrednio z działem handlowym.

Meble gabinetowe na wymiar

Jesteśmy w stanie wykonać meble gabinetowe na zamówienie każdego Klienta, tworząc wyposażenie zgodne z wszelkimi wymaganiami i standardami. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu – udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszych produktów i usług, odpowiemy także na każde pytanie.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia