skontaktuj się


Meble biurowe na wymiar – kontakt z działem handlowym

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i podaj nam co dokładnie Cię interesuje, jakie masz oczekiwania. Czy chodzi o biuro czy dom, jakie wymiary danego mebla Cię interesują, z czego ma być wykonany. Na takie pytania warto się przygotować gdyż nasi handlowcy z pewnością będą o to pytać w pierwszej kolejności.

Zamów bezpłatny pomiar i aranżację

Jeżeli Twoja inwestycja zlokalizowana jest na Śląsku umów się na bezpłatną wizytę przedstawiciela, który przyjedzie i dokona niezbędnych pomiarów, które będą później niezbędne do stworzenia unikalnego projektu.

Pamiętaj, że każdy pomiar oraz projekt jest u nas zawsze bezpłatny oraz niezobowiązujący tak więc nie musisz bać się wysokich opłat za przyjazd handlowca. Nie musisz ten płacić za projekt, który może Ci się nie spodobać
kalendarz
projekt bezpłatny

Odbierz projekt oraz wycenę

Na podstawie zgromadzonych informacji projektant wykona dla Ciebie projekt danego pomieszczenia, w którym będą uwzględnione wszystkie dane jakie udało się ustalić.

Aranżacja może być przez Ciebie modyfikowana, jeżeli uznasz, że na przykład będzie Ci odpowiadać inne ustawienie, czy też inny wymiar oferowanych mebli biurowych.

Czas na decyzję

W tym momencie wiesz już jak będą wyglądać meble biurowe na wymiar, wiesz też ile będzie Cię to kosztować. Poznałeś także czas oraz warunki realizacji zamówienia.

Nadszedł czas na podjęcie decyzji – jeżeli jesteś zdecydowany – daj nam szybko znać, żebyśmy niezwłocznie podjęli kroki zbliżające do realizacji.

Jeżeli potrzebujesz więcej czasu do namysłu bądź też oferta nie spełniła Twoich oczekiwań nie przejmuj się – napisz do nas – my na pewno się nie obrazimy i będziemy wyczekiwać następnego kontaktu z Twojej strony.
tak wybieram


Opis usługi wykonania mebli na wymiar

Oferujemy możliwość wykonania mebli biurowych na każdy wymiar, dzięki czemu możemy dostosować się do warunków i wielkości danych pomieszczeń.
Aby dowiedzieć się jak będzie wyglądać oraz ile będzie kosztować Cię umeblowanie Twojego biura i domu wystarczy, że przeczytasz i wykonasz cztery powyższe kroki.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia