Panele i ścianki działowe

Nasze panele biurowe występują w różnych kolorach i rozmiarach dzięki czemu dopasują się gabarytów biurek oraz do wielkości pomieszczenia. Ścianki działowe nie tylko świetnie izolują od hałasu z zewnątrz ale także służą jako element dekoracyjny, który doskonale wpisze się w design pomieszczenia biurowego.

 

W naszej ofercie wyróżniamy trzy grupy produktów:

  • panele biurowe między biurkowe dedykowane do mebli MDD
  • ścianki działowe wolnostojące do odgradzania, wytłumiania i dekoracji
  • panele uniwersalne które nadają się do większości mebli biurowych
  • przegrody ochronne przed zarazkami do obsługi klienta
logo mdd

Ekrany ochronne szklane

Ekrany ochronne szklane na biurka, na recepcje, na stanowiska obsługi, do restauracji czy też do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Występują w wielu rozmiarach oraz w dwóch kolorach ramy.

Przegrody ochronne antywirusowe

Przegrody ochronne mocno ograniczające przenikanie zarazków i bakterii między Klientem a osobą obsługującą. Zapewnia dobrą widoczność oraz umożliwia przekazywanie przedmiotów.

Panele między biurkowe

Panele między biurkowe MDD służą jako dodatkowe wyposażenie dla biurek i mebli tego producenta. Szeroki wachlarz wymiarów i przeróżna kolorystka daje złożone możliwości aranżacji.

Ścianki działowe wolnostojące

Te wolnostojące ścianki służą do oddzielania stanowisk pracy oraz wytłumienie hałasu w dużych powierzchniach biurowych. Ponadto te meble stanowią doskonały element dekoracyjny.

Panele biurowe – zastosowanie

Bardzo szeroki wybór ścianek działowych i paneli między biurkowych pozwala pracownikom zdecydowanie lepiej się skoncentrować na swojej pracy i na wymagających projektach.

Przy zastosowaniu naszych rozwiązań znika problem hałasu w biurze a praca staje się bardziej skoncentrowana dzięki mniejszemu rozproszeniu uwagi na otoczenie. Korzysta na tym zarówno pracodawca ponieważ szybciej uzyskuje założone profity a pracownicy cieszą się lepszym samopoczuciem podczas tak zwanej dniówki.

Zapytaj lub zamów w intuicyjny sposób

Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup możesz skorzystać z naszego formularza na stronie, który intuicyjnie poprowadzi Cię przez kolejne kroki gdzie wpiszesz swoje dane do faktury, kontakt do siebie oraz miasto z którego jesteś, np. Katowice, Kraków, Warszawa czy Gdańsk.

Jeżeli masz dodatkowe pytania również skorzystaj z formularza bądź z wygodnego czatu i dowiedz się więcej na temat interesujących Cię produktów.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie
biuro@arcadia-meble.pl

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

    Szybki kontakt