Stoły konferencyjne i stoliki


Nasza oferta obejmuje stoły konferencyjne o wielu kształtach blatu oraz w mnogich wymiarach danego modelu. W poniższych kategoriach każdy znajdzie wariant stołu biurowego do swojej sali konferencyjnej.

Oferujemy również sprzedaż z możliwością wykonania indywidualnego wymiaru oraz kształtu w wybranym wybarwieniu płyty meblowej oraz na dowolnym stelażu metalowym bądź płytowym.
O szczegóły warto zapytać w dziale handlowym.Stoły biurowe – ponad 100 modeli w ofercie:

stoły konferencyjne katowicestoły biurowe katowice svenboxantrax logo

Tanie stoły SVENBOX

Jeżeli szukasz taniego rozwiązania do sali konferencyjnej kładąc jednocześnie nacisk na czas realizacji te systemy są właśnie dla Ciebie.

Stoły skandynawskie

Stoły w stylu skandynawskim na drewnianych nogach z naturalnego jesionu. Modne meble, które się nie nudzą i pasują do każdego wnętrza. Sprawdź ofertę.

Ergonomic Master

Jest to funkcjonalny system stołów konferencyjnych, wykorzystujący wszechstronność daje możliwość aranżacji przestrzeni.

Stoły seminaryjne

Meble przeznaczone na seminaria oraz ruchome konferencje gdzie w przekształcenie stołów musi być błyskawicznie przeprowadzone.

Citab

Tanie rozwiązania do sal konferencyjnych w wielu wariantach kolorystycznych z tanią dostawą, przeznaczone do szybkiego montażu.

Echo

Niska cena i kilkudniowy czas realizacji zamówienia to najważniejsze zalety tego systemu meblowego.

Stoły Quando

Gustownie i bardzo nowocześnie urządzona sala konferencyjna z zachowaniem przeznaczonego budżetu na taką inwestycję.

Impuls

Ten styl mebli to przede wszystkim kontrasty czerni i bieli, czyli łagodność i wyrazistość połączona z neutralnymi odcieniami płyt meblowych.

Mito

Ten sytem jest idealny do tworzenia reprezentacyjnych i niezwykle funkcjonalnych miejsc pracy dla najbardziej wymagających.

Status

System mebli gabinetowych Status łączy klasykę oraz ponadczasową stylistykę i nowoczesny design tworząc w ten sposób oryginalność.

Crystal

Najwyższa jakość i stylowe wzornictwo tych ekskluzywnych stołów nadaje wdzięk i wysublimowany efekt dostojności.

Estetycznie, profesjonalnie i kompleksowo

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę wyposażenia, znajdującego zastosowanie w czasie różnego rodzaju spotkań. Powyżej przedstawiamy przykładowe tanie stoły konferencyjne. Przypominamy, że są to jedynie przykłady, a w celu zasięgnięcia bliższych informacji na temat oferowanych mebli – prosimy o kontakt z nami.

Stoły biurowe oferowane przez naszą firmę są estetyczne, trwałe i ergonomiczne. Profesjonalizm używanych rozwiązań zawsze podkreśla profesjonalizm użytkowników, zatem meble te są idealnym wyborem dla Państwa. Każdy produkowany przez nas stół konferencyjny czy inne meble biurowe mają możliwość wyposażenia w przyłącza, które są rewelacyjnym rozwiązaniem dla spotkań służbowych.

Na ile osób jest ten stół konferencyjny?

To często zadawane pytanie.
Zazwyczaj przyjmujemy około 65 cm na osobę gdyż zwykle krzesło konferencyjne jest około 60 cm szerokie. Tak więc przykładowo przy stole biurowym 240 x 120 wygodnie usiądzie i będzie mogło pracować około 10 – 12 osób.

Jeżeli masz wątpliwości a miejscem Twojej pracy jest Śląsk i takie miast jak Katowice i okolice zaproś naszego Doradcę do swojej sali konferencyjnej. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie aranżację i pokażemy jak wydajnie i ergonomicznie wyposażyć Twoją firmę w stoły biurowe.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie
biuro@arcadia-meble.pl

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

    Szybki kontakt