Szafy biurowe, regały biurowe i kontenerki


Oferujemy różnorodne, ekonomicznem oraz standardowe szafy biurowe idealne dla Państwa potrzeb. Nasze szafy aktowe, ubraniowe oraz regały biurowe są doskonałym rozwiązaniem dla każdego biznesu, administracji publicznej, szkoły, uczelni lub jakiegokolwiek innego rodzaju działalności.

W naszej ofercie znajdują się również kontenery przybiurkowe oraz podblatowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie stanowiska pracy. Wszystkie produkty podzielone są na wersję BASIC czyli bardziej ekonomiczną oraz wersję STANDARD gdzie cena nie ma aż tak dużego znaczenia dla Kupującego.
logo mddlogo antraxu

Szafy i kontenerki BASIC

Tanie szafy biurowe, kontenery oraz regały, stanowią doskonałe uzupełnienie każdego biura oszczędzając przy tym budżet inwestora. Sprawdź ofertę!

Regały modułowe do biura

System industrialnych regałów o konstrukcji, którą można urozmaicić siedziskami, półkami i innymi dodatkami. Dodatki spowodują zmianę funkcji mebla nadając unikalną formę.

Dostawa i montaż

O szczegóły i o pomoc w dobrze właściwych mebli warto złożyć zapytanie do naszego działu handlowego. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura i sprawdzenia jakości naszych biurek, szaf i kontenerów.

Dostarczamy szafy biurowe do takich miast jak Katowice, Częstochowa, Bielsko Biała, i generalnie cały Śląsk. Dzięki sprawnemu systemowi dystrubucji dowozimy i montujemy nasze meble w calej Polsce, a koszty logistyczne są bardzo niskie. Transport nawet w najdalszy punkt w naszym kraju jest możliwy już od jednej sztuki szafy czy kontenerka biurowego.
Zapytaj o meble do swojej firmy w Twoim mieście!

Kontaktując się z nami skorzystaj z szybkiego Smart Czatu z Doradcą.
Jest to anonimowa forma kontaktu, która gwarantuje szybkie informacje na dany temat i odpowiedzi na proste, niecierpiące zwłoki pytania.
Jeżeli jednak życzysz sobie otrzymać ofertę na wybrane meble i szafy biurowe koniecznie wyślij zapytanie korzystając z naszego formularza lub zwyczajnie napisz do nas maila. Odpowiemy!!

szafy biurowe katowice

Projektowanie pomieszczeń

Nasi specjaliści zaprojektują Twoje biuro!
Wpasujemy odpowiednie meble, szafy i regały biurowe w każde pomieszczenia. Dzięki odpowiedniemu i fachowemu rozmieszczeniu otrzymasz funkcjonalne, wygodne i ergonomiczne biuro a Twoi pracownicy będą z zadowoleniem wykonywać powierzone obowiązki.

Zachęcamy do przesyłania zapytań z rzutem swojego pomieszczenia, będziemy wtedy mogli przyspieszyć realizację Twojego projektu. Możesz również zaprosić naszego Handlowca do swojej firmy żeby wykonał pomiar pomieszczenia a później aranżację.
Pamiętaj, że jest to bezpłatne i niezobowiązujące!

regały biurowe katowice projektowanie

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia