O nas

Wszystko co powinieneś wiedzieć

Nieustanny rozwój naszej działalności oraz wzrost oczekiwań naszych Kontrahentów doprowadził do powstania kolejnej gałęzi firmy Arcadia. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach. Współpracujemy wyłącznie z najdostojnieszymi rodzimymi (np.: Profi-M) oraz zagranicznymi rzemieślnikami, dzięki czemu nasze meble biurowe należą do produktów charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. To sprawia, że mogą sprawnie służyć przez wiele lat.

15 000

Zrealizowanych zamówień

17

Lat doświadczenia

100%

Zadowolonych Klientów

2

Zdobyte nagrody

sorriso-1

Stylistyka i aranżacja wykonanych przez nas mebli z całą pewnością stanowić będzie wyśmienitą wizytówkę Państwa przedsiębiorstwa. Produkowane przez nas lady recepcyjne wpiszą się w charakter każdej firmy, a stoły konferencyjne będą doskonałym miejscem do prowadzenia negocjacji biznesowych czy robienia prezentacji. Dzięki przywiązaniu do nowoczesnych zasad ergonomii oferowane przez nas krzesła biurowe pozwalają pracować efektywnie przez wiele godzin i zachować najwyższą produktywność.

Zamówienia, które zostaną złożone w firmie ARCADIA od razu trafiają na taśmę produkcyjną dzięki czemu mają Państwo pewność co do zachowania terminów, które są przecież w obecnych czasach tak istotne. Żeby idealnej realizacji stało sie zadość sami przetransportujemy zakupione meble pracownicze pod wskazany przez klienta adres. Profesjonalni montażyści zmontują na miejscu wszelkie zestawy meblowe zostawiając po sobie jedynie porządek. Używając zawsze najwyższej klasy materiałów oraz ogromnej staranności przy produkcji zapewniamy opiekę gwarancyjną przez długi czas.