Fotele gabinetowe

W naszej ofercie znajdują się również krzesła i fotele gabinetowe, które zwykle kupowane są w najwyższej wersji wyposażenia oraz w najlepszych skórzanych tkaninach.

Proponujemy Państwu pełną gamę foteli dwóch czołowych producentów, którzy cieszą się poszanowaniem oraz wysoką jakością swoich produktów wśród naszych zadowolonych Klientów.

Dzięki naszej stronie w łatwy sposób można przeglądać poszczególne modele krzeseł gabinetowych, pobrać cenniki danego producenta oraz wzory tkanin obiciowych. Dzięki temu, prostymi czynnościami możemy wybrać i skonfigurować odpowiedni fotel dla siebie lub dla swojego przełożonego.
fotele gabinetowe katowice nowy stylfotele gabinetowe śląsk profim

Fotele gabinetowe Nowy Styl

Fotele gabinetowe Nowy Styl to przede wszystkim klasyka, ciesząca się wieloletnim zaufaniem i powtarzalnością zamówień. Główną rolę odgrywa tutaj wygoda siedziska oraz szeroki wybór tkanin i skór obiciowych.

Terminy realizacji

Wszystkie towary staramy się zawsze realizować w trybie „asap” czyli najszybciej jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że wielu producentów, szczególnie krzeseł oznacza w warunkach handlowych terminy w jakich wykonają dane zlecenia.

Wyróżniamy zatem ofertę ekspres gdzie wyszczególnione pozycje realizowane są w terminie do 5 dni roboczych. Kolejne modele krzeseł są realizowane w ciągu 14 oraz 21 dni roboczych. Najdłuższy jednak czas oczekiwania nie powinien przekroczyć 4 tygodni.

Koszty wysyłki

Większość produktów, które oferujemy trafiają do naszych Klientów za pośrednictwem firm kurierskich. Są to pewni i sprawdzeni kontrahenci, którzy szybko oraz przede wszystkim bezpiecznie realizują nasze zlecenia. Możesz również odebrać swoje zamówienia osobiście, jeżeli pracujesz lub zamieszkujesz takie obszary jak Śląsk czy Katowice.

Koszty takich przesyłek są zawsze uzależnione o wielkości zamówienia. Generalnie przy zakupie kilku sztuk koszt transportu jest po stronie producenta. Warto jednak złożyć zapytanie z prośbą o dokładne wyliczenie. W ten czas będziemy mieli dokładną kalkulację oferty.

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia