Meble biurowe


Poniższe systemy to meble pracownicze, które cechuje różnorodność i wszelakie dopasowanie do potrzeb użytkownika. Każdy Klient znajdzie tutaj biurka czy szafy, które spełnią jego największe oczekiwania a pracownicy staną się jeszcze bardziej wydajni. Poszczególne systemy różnią się tylko rodzajem unikalnych stelaży w biurkach i stołach biurowych.

Meble Ogi to doskonaly wybór dla firm szukających sprawdzonych możliwości aranżacyjnych w przystępnej, rozsądnej cenie oraz przy szybkim czasie realizacji, około 8 – 12 dni roboczych.


meble pracownicze katowice mdd

Ogi W

Biurka skandynawskie na nogach drewnianych doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrza, np. loftowe biura czy gabinety. Sprawdź tą kolekcję i wybierz meble dla siebie.

Ogi A

Twórczo zaprojektowane rozstrzelone nogi stelażowe nadają się do biur kreatywnych gdzie każdy pracownik nabierze dodatkowej inspiracji przy tworzeniu nowych projektów.

Ogi Y

Stelaże w prostej formie stanowią doskonałą podporę dla biurek pracowniczych, które mogą być konfigurowane w dowolny sposób zapewniając należyty komfort pracy.

Ogi B

Biurka domowe na drewnianych nogach w stylu skandynawskim idealnie nadają się pracy w domu na tak zwanym Home Office. Sprawdź ofertę i skorzystaj.

Ogi U

Funkcjonalne meble pracownicze osadzone na prostych, nożnych stelażach doskonale organizują pracę w biurze i wpływając na zadowolenie pracowników.

Ogi V

Klasyczne płytowe stelaże biurek w dwukolorowych wersjach nadają przejrzystości i zapewniają ład w wielostanowiskowych zespołach pracowniczych.

Ogi M

Stelaż metalowy biurka w kształcie litery „M” to nie tylko świetny wygląd ale także doskonała stabilność w miejscu pracy, blaty się nie chyboczą i pozostają bardzo solidne.

Ogi N

Tanie meble biurowe na stelażach teowych doskonale organizuje pracę w biurze i współgra z otaczającą rzeczywistością w pomieszczeniach biurowych.

Ogi Q

Stelaże w zamkniętej kubistycznej formie będą tworzyć doskonałe stanowiska pracy nie tylko w open space-ach ale również w biurach kierowniczych.


Meble pracownicze Antrax – szybko dostępne!

Drugą kategorią jaką chcielibyśmy Państwu przedstawić są meble Antrax, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przez te wszystkie lata istnienia na Polskim rynku zyskały spore grono zadowolonych Klientów, którzy konsekwentnie doposażają swoje biura i gabinety.

Meble Antrax to tanie meble biurowe, których wszystkie linie są niezwykle funkcjonalne i mogą łączyć się w całe zestawy tworząc np. openspace. Przy tych wszystkich zaletach te ergonomiczne systemy nie nadwyrężają przewidzianego budżetu i są bardzo szybko dostępne, już od 5 dni roboczych!


antrax przedstawiciel na śląsk

Biurka XAR

Biurka pracownicze o świetnym designie na drewnianych i metalowych nogach, możliwość łączenia w open space, szybka realizacja. Sprawdź!

Meble Antrax

Tanie biurka do pracy biurowej Alfatech z fabryki Antrax. Bardzo rozbudowana oferta na różnorodnych stelażach metalowych oraz płytowych w pięknej kolorystyce.

White Graph

Kolekcja mebli o unikalnym wzornictwie, w świetnej jakości i w wielu rozmiarach pozwalających stworzyć funkcjonalne i ergonomiczne stanowisko pracy.Biurka z regulacją wysokości

Takie linie meblowe jak Drive to wyższy standard wyposażenia biura. Mamy tutaj do dyspozycji biurka z elektryczną regulacją wysokości dzięki czemu spełniamy najnowsze zdrowotne standardy pracy siedzącej i stojącej. Najbardziej wyszukane stelaże wraz z wysublimowaną kolorystyką płyt sprawiają, że mamy do czynienia z produktem premium. Nieco tańsze są wersję z manualną regulacją wysokości. Nasze systemy to doskonale zaprojektowane kształty blatów, osadzone na delikatnych stelażach, wypełniają perfekcyjne powierzchnie pracy.meble pracownicze katowice mdd

OGI Drive

Elektrycznie bądź manualnie podnoszone biurka. Dzięki temu systemowi Twoja praca stanie się bardziej ergonomiczna, zachowasz dobrą postawę i będzie Ci wygodniej.

Transport i montaż mebli biurowych na terenie całego kraju

Dystrybucja mebli obejmuje oczywiście nasz rodzimy Śląsk i takie miasta jak Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bielsko Biała i wiele innych miejscowości ale również mamy możliwość współpracować z firmami na terenie całego kraju, gdyż dysponujemy rozbudowanym działem logistycznym, który realizuje zlecenia transportowe oraz wykonuje montaże zamówionych mebli wszędzie tam gdzie dostaniemy zlecenie.

Dzięki tak rozbudowanej sieci dystrybucji poszczególne transporty oraz montaże wykonywane są w bardzo krótkim czasie, często w 5 dni roboczych.

Meble pracownicze są przywożone, następnie wnoszone oraz błyskawicznie montowane w miejscu wskazanym przez Zamawiającego a cała operacja dzięki łączonej i skoordynowanej trasie jest bardzo opłacalna. O szczegóły warto zapytać wykwalifikowanego Doradcę działu handlowego.
Zapraszamy również do naszego biura handlowego gdzie na żywo można zobaczyć oferowane produkty.


biurka pracownicze katowice

Jak dobrze dobrać szafy i biurka pracownicze do swojej firmy?

Dobrze dobrane tanie meble biurowe nie tylko wpływają bardzo pozytywnie na wystrój całego wnętrza, ale przede wszystkim tworzą bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń pracowniczą, w której można działać wydajniej oraz zdecydowanie szybciej i efektywniej. Przedstawiamy wyposażenie biura, które stanowi idealne połączenie ergonomii i nowoczesnego designu. Są to modułowe zestawy, które można formować w różne stanowiska pracy, co pozwala na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniach o dowolnym metrażu.

Nasze meble pracownicze, to wysoce funkcjonalne, wykonane z wysokogatunkowych materiałów zestawy, wyróżniające się atrakcyjnym projektem. W razie konieczności zasięgnięcia informacji oraz pytań dotyczących oferty naszej firmy ze Śląska prosimy o kontakt z naszymi specjalistami i doradcami, którzy chętnie wyjaśnią wszystkie kwestie związane z realizacją Twojego zamówienia.

tanie meble biurowe katowice

ARCADIA Biuro Handlowe

ul. Okrzei 29 (II piętro)
43-190 Mikołów
woj. śląskie

Telefony

Tel. +48 32 793 98 25
Tel. +48 505 998 458
Tel. +48 502 045 781
Fax: +48 32 729 76 91

Google wizytówka

Rejony sprzedaży

Działamy na terenie całego kraju, prosimy kontaktowac się z najbliższym naszym oddziałem.

biuro@arcadia-meble.pl
katowice@arcadia-meble.pl
warszawa@arcadia-meble.pl
wroclaw@arcadia-meble.pl
krakow@arcadia-meble.pl
gdansk@arcadia-meble.pl
poznan@arcadia-meble.pl

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dbamy o przekazywane nam informacje w należyty sposób. Przeczytaj więcej o tym jak przechowujemy informacje.

Polityka prywatności i cookies
Regulamin sklepu
O nas
logo arcadia