Nieustanny rozwój naszej działalności oraz wzrost oczekiwań naszych Kontrahentów doprowadził do powstania kolejnej gałęzi firmy Arcadia. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach. Współpracujemy wyłącznie z najdostojnieszymi rodzimymi (np.: Profi-M) oraz zagranicznymi rzemieślnikami, dzięki czemu nasze meble biurowe należą do produktów charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. To sprawia, że mogą sprawnie służyć przez wiele lat.

Stylistyka i aranżacja wykonanych przez nas mebli z całą pewnością stanowić będzie wyśmienitą wizytówkę Państwa przedsiębiorstwa. Produkowane przez nas lady recepcyjne wpiszą się w charakter każdej firmy, a stoły konferencyjne będą doskonałym miejscem do prowadzenia negocjacji biznesowych czy robienia prezentacji. Dzięki przywiązaniu do nowoczesnych zasad ergonomii oferowane przez nas krzesła biurowe pozwalają pracować efektywnie przez wiele godzin i zachować najwyższą produktywność.

Zamówienia, które zostaną złożone w firmie ARCADIA od razu trafiają na taśmę produkcyjną dzięki czemu mają Państwo pewność co do zachowania terminów, które są przecież w obecnych czasach tak istotne. Żeby idealnej realizacji stało sie zadość sami przetransportujemy zakupione meble pracownicze pod wskazany przez klienta adres. Profesjonalni montażyści zmontują na miejscu wszelkie zestawy meblowe zostawiając po sobie jedynie porządek. Używając zawsze najwyższej klasy materiałów oraz ogromnej staranności przy produkcji zapewniamy opiekę gwarancyjną przez długi czas.

Nasza firma jest do pełnej dyspozycji przynajmniej przez osiem godzin dziennie czyniąc Państwa poszukiwania firmy meblarskiej prostą, wygodną oraz przyjemną czynnością. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Internetowa oferta mebli biurowych jest bardzo szeroka, ale nie wszystko możemy zamieścić na stronie. Dlatego też jeżeli mają Państwo własne wyobrażenie urządzenia swojego biura czy też zupełnie indywidualne projekty mebli prosimy o kontakt drogą mailową lub za pomocą telefonu. Oferujemy również przyjazd naszego reprezentanta do Państwa siedziby czy nawet na plac budowy celem przeprowadzenia profesjonalnego pomiaru powierzchni biurowej a później przygotowania trójwymiarowego projektu.

Nasi wyspecjalizowani przedstawiciele zachęcają do skorzystania z formularza kontaktowego. Podając swój numer telefonu, możecie być Państwo pewni, iż fachowy konsultant skontaktuje się przedstawiając wyjątkową ofertę mebli biurowych, lad recepcyjnych, szaf biurowych, stołów konferencyjnych oraz kuchni robionych na wymiar w Państwa firmach, czy też domach.

Z pozdrowieniami dla wszystkich Zadowolonych Klientów
Prezes Firmy ARCADIA Wyposażenie Biura Sp. z o.o.
Mariusz Herbski